DTM Autonomia "Trzy obszary" - Bezpieczne loty na szeroką skalę w ciągu kilku minut od pojawienia się potrzeby!

Chciałbyś móc kompleksowo zaplanować swoją misję? Marzy Ci się możliwość szybkiej i bezpiecznej realizacji swojego lotu? Jesteś zainteresowany otrzymaniem systemowego wsparcia w zakresie weryfikacji położenia Twojego BSP względem zaplanowanej trasy? Chciałbyś otrzymywać informację o innym znanym systemowi ruchu? Doskonale trafiłeś - zapraszamy do skorzystania z naszych narzędzi.

Usługa jest zapewniana w trzech lokalizacjach na terenie Polski, głównie w wybranych obszarach gmin: Nadarzyn i Lesznowola; Lublin i Jastków; Gliwice, Pilchowice i Sośnicowice (GZM).

Usługa dostępna już wkrótce!

Co zyskujesz?

Kompleksowe planowanie misji

Rozbudowany komponent wspierający Cię w planowaniu zaawansowanych lotów BSP. Jeśli Twoja misja nie wymaga określania zaawansowanych parametrów lotu nie martw się - mamy dla Ciebie również i inne podstawowe narzędzie do planowania misji.

Wsparcie podczas realizacji lotu

Narzędzie dostarczające Ci w procesie realizacji misji istotne informacje zwiększające Twoją świadomość operacyjną i podnoszące bezpieczeństwo lotów.

Wydawanie cyfrowych zgód i monitoring obszaru lotów

Aplikacja SUP DTM Autonomia, którą obsługują specjaliści PAŻP, służąca w trzech obszarach do koordynacji planów misji oraz monitorująca zarówno realizowane loty w obszarze objętym działaniem usługi jak również infrastrukturę trackingową.

Odkryj możliwości